Retap Sleeve 03

Light Blue

Part Number: 1062
Материјал: 80% памук, 17% полиамид и 3% еластин
Бои: Светло Сина, Црна, Сива, Розева и Шумско Зелена
Карактеристики:

Заштитете го вашето Retap Шише со елегантна, плетена футрола кој одговара на нашите скандинавски принципи на дизајн: едноставно и функционално.

ДОБАР ФАТ ПРИ ДВИЖЕЊЕ

Retap Футролата е направена од екосертифициран еластин кој непречено ги следи контурите на Retap Шишето.
Тоа е пријатно на допир и дава добар стисок. Прицврстениот ремен ви овозможува да го носите вашето Retap Шишенце со вас, на прст или два.

ВО ПЕТ БОИ ЗА СИТЕ ГОЛЕМИНИ


Футролата е достапна за сите три големини на Retap Шишињата во пет живописни бои.
Може да се мие на 40 ° C.